Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Fiber to the Home - волокно в квартиру або будинок

FTTH (Fiber to the Home) - "дроп-кабель" це плоский оптичний абонентський кабель, він застосовується в мережах FTTH для прокладання як усередині приміщень, так і для протягування між будинками та опорами. Його ще називають кабелем "останньої милі" або "волокно до будинку". Дроп кабель, іноді званий "метелик" через його форму, що нагадує краватку-метелика (англійською bow-tie або bow-type). Кабель дозволяє забезпечити для клієнта мережі повний комплекс послуг – телебачення, зв'язок, інтернет. Кабель компактний, легкий, простий у роботі. Варіанти виконання силових елементів зустрічаються різні, так само можна використовувати різного класу оптичне волокно.

Оболонка виконана з вогнестійкого матеріалу FRNC, колір чорний, білий і навіть прозорий, версія в прозорій оболонці виготовляється з волокном Corning ClearCurve LBL = ITU-T G.657.A2/B2, це волокно дозволяє робити прокладання всередині приміщень з максимальною гнучкістю, а оболонка робить кабель практично невидимим.

FTTH MB FRP (Mega bond Fiber Reinforced Polymer) - скловолоконні силові елементи вклеєні в оболонку кабелю і становлять фактично одне ціле, тим самим рівномірно розподіляється навантаження, що зазвичай застосовуються для підвісу між опорами.

FTTH 2FG MB - силові елементи у вигляді кевларових волокон, така варіація робить кабель максимально гнучким і універсальним у застосуванні, а також використовується при виготовленні вуличних оптичних патч-кордів.