Контактна інформація (097) 576-22-88

Муфта GSU20.

Артикул: 54920
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 6м Duplex
UPC-6SCLC(MM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 6м Duplex
299.20 грн.
Berker S Антенна розетка , 2 отвори , прохідна
Немає в наявності
Шафа 19",9U, 620х500х477 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, LSZH, білий, 305 м, Panduit
Немає в наявності
Шафа настінна 12U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Рамка 80х80 для адаптерів 50х50, Panduit
Немає в наявності
Шафа 42U 600х1000 (без ніг), Strong Framework, сіра
Немає в наявності
Комплект для організації ОВ з’єднань
Немає в наявності
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
LCXLN2-L5004-H700
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
0.00 грн.
Немає в наявності
Комплект для перевірки герметизації муфти OptiDome ™ 2
Немає в наявності