Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S.1 Поворотно-натискний диммер 400Вт

Артикул: 283010
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

- З фазовою зарубкою
- З натискним вимикачем
- Стійкий до короткого замикання і перевантажень (запобіжник з плавкою вставкою)
- З гвинтовими клемами

Регулююча кнопка
Робоча напруга 230/240 В ~
Частота 50/60 Гц.
Лампи розжарювання і галогенні лампи 230 В (60 ... 400 Вт).
Кількість підсилювачів потужності, вбудовується монтаж (R, L) max. 10
Діаметр вала  4 мм
Можлива заміна плавкою вставки запобіжника без демонтажу накладки

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Berker S1Клавіша одинарна, біла S.1
Немає в наявності
Патч-корд SF/UTP FutureCom, 3 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Патч-корд армований LC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
Модуль KeyStone RJ45 FTP, кат. 5e, Kingda
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Berker S1 Датчик руху BLC , 1,1 м
Немає в наявності
Площадка під стяжку, 21x21 мм, самоклеюча
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 10 пар, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 8G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності