Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Датчик руху BLC , 1,1 м

Артикул: 1783 XX XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

- Включення кнопкою , розмикальним контактом в лінії підведення
- З насаживаемой блендой для обмеження кута охоплення до 90 градусів

Постійний вплив прямих сонячних променів на направлене вгору поле
   виявлення може привести до виходу датчика руху з ладу.
Використовувати тільки в приміщенні .
У поєднанні з BLC електронна вставка з релейним контактом
HLK додатково незалежно від яскравості спрацьовування каналу HLK включається
  на термін свого часу стеження.
Включається на час стеження при яскравості нижче яр кістки спрацьовування та рух людини.

Виконання                                                Арт. №
колір : білий , глянсовий                      -1783 89 82
колір : полярна білизна , глянсовий   -1783 89 89
колір : полярна білизна , матовий      -1783 19 09
колір : антрацитний , матовий            -1783 16 06
колір : алюмінієвий , матовий лак      -1783 14 04

Номінальна висота монтажу 1,1 м
Затримка на відключення ≈ 2 хв .
Чутливість спрацьовування , регульована ≈ 20 ... 100 %
Яскравість спрацьовування , регульована ≈ 0 ... 80 лк ,
функція шпалер
Область охоплення у формі полуовала ≈ 10 x 12 м
Кут охоплення 180 °
Фронтальна зона охоплення ≈ 10 м
Дальність дії збоку на ≈ 6 м
Робоча температура -20 ... +45 ° C
Висота збирання 23,5 мм

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
SC/SC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Лоток перфорований 200x60x0.60 мм, Mepsan
Немає в наявності
Шафа 19’’, 20U, 600x800мм
SRC20U6080GS-BK
Шафа 19’’, 20U, 600x800мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Універсальна ВО муфта UCAO з заземленням
Немає в наявності
Блок 19 "на 8 розеток, 16А, індикатор мережі, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
Berker S1 Роз’єм для підключення стереодинамиків
Немає в наявності
Адаптер SC/LC, SM, Simplex
ADSCLCSS(FW)
Адаптер SC/LC, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Berker S1 Зарядна розетка з USB -роз’ємом , 230 В
Немає в наявності
Роз’єм Telco папа (під Panasonic)
Немає в наявності
Вставка 45х45 під модуль Keystone, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24E9/125 OS2
Немає в наявності