Контактна інформація (044) 576-22-88

Вставка горизонтальна 50х25, UTP, кат. 5e, RJ45, EPNew

Артикул: EKTBUD4
Виробники EPNew
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
UTP
Категорія
кат 5e
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Модуль LANC 2ХLC MM, металева втулка, (OM3/4), Corning
Немає в наявності
ВО пігтейл ST/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Немає в наявності
Вставка 45х45 під модуль Keystone, EPNew
Немає в наявності
Стяжка 200х3.6 мм
KNCT20036
Стяжка 200х3.6 мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 2.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Гібридний адаптер FC/ST, SM, Simplex.
Немає в наявності
Кросова панель на 200 пар, 19", 2U (110 тип) EPNew
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 200x60x0.60 мм (L-2500 мм)
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 8 волокон
Немає в наявності
Блок 4-х вентиляторний 1U для шафи , з термостатом
Немає в наявності
Шина заземлення мідна 15х5мм (1м)
Немає в наявності