Контактна інформація (097) 576-22-88 0

RJ45 - 8/8 конектор, екранований, 10GBase-T, Corning

Артикул: CAXISS-00100-C003
Виробники Corning
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Характеристики
Конструкція конектора RJ
Самозатискний
Тип
STP
Категорія
кат 6A
Опис

Роз'єм RJ45 підходить для промислових середовищ, які потребують високої продуктивності для передачі цифрових сигналів даних до 10GbE. Він використовується в декількох додатках, найчастіше для телекомунікаційних мереж Ethernet, IP спостереження, автоматизації виробництва та управління.

Особливості:

  • Дотримання нового EA класу і IEEE 802.3an   Для PoE, PoE + і додатків UPoE
  • Смуга пропускання 500 МГц
  • Конектор може використовуватися з гнучким 26-22 AWG і магістральним кабелем перетином AWG 24-22
  • Діаметр кабелю від 5,5 до 8,5 мм
  • Легкий і швидкий монтаж без інструменту
  • Можливе багаторазове використання
  • Температурний діапазон монтажу -30 °C до 90 °C
  • Матеріал корпусу метал



Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Монтажний набір для SC, ST, LC конекторів UniCam®
Немає в наявності
Збірна FTP патч панель 24 порта 0,5U - OK-DP105-S
Немає в наявності
Сплайс-організатор на 5 механічних з’єднань, Corning.
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль LANS 1ХST (SM), Corning
LANS-MOD-19-W
Модуль LANS 1ХST (SM), Corning
0.00 грн.
Немає в наявності
Маркерна стрічка.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х600х743 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Патч-корд кат. 5e, RJ45-RJ45, сірий, 0.5 м, F/UTP, LSZH
Немає в наявності
Патч-панель 19" 16xRJ-45 UTP, кат. 6, dual type, EPNew
Немає в наявності
Кабель U/UTP 4x2х0,51, кат. 5е, PE зовнішній, 305 м
Немає в наявності
Коробка монтажна (набірна), бетон, цегла.
Немає в наявності