Контактна інформація (044) 576-22-88

Інструмент для забивання контактів, аналог Krone

Артикул: KD-T2021
Виробники Kingda
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

  • З крюком
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/APC, 500м
Блок на 18 розеток, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Тримач плінтів настінний на 310 пар EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 24G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності
Кросова панель на 100 пар, 19 ", 1U (110 тип) EPNew
Немає в наявності
Кронштейн настінний 19" 4U, глиб. 280…380мм, сірий
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ (BN) H 8E9/125 OS2
Немає в наявності
Шафа 24U 800х820, чорна (ніжки, заземлення) MG
Немає в наявності
Модуль LANS 1ХST (SM), Corning
LANS-MOD-19-W
Модуль LANS 1ХST (SM), Corning
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Шнур живлення (С13-CEE 7/7) для комп’ютера, 10A, 3х1.5 мм2, 3 м
Немає в наявності
Патч-панель для 12 модулів FutureCom, 1U, 10",Corning
Немає в наявності