Контактна інформація (044) 576-22-88

Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, з вимикачем., шнур 1.8м, 3x1.5мм2, чорний, 1U

Артикул: KD-GER(16)N1006WPSB19A
Виробники Kingda
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Тримач плінтів настінний на 310 пар EPNew
Немає в наявності
Модуль KeyStone RJ45 STP, кат. 5е, безінструментний, Slim, LW
Немає в наявності
Струбцина
IUC 45
Струбцина
0.00 грн.
Немає в наявності
Атенюатор singlemode LC-LC  15dB
S-LCS15(SO)
Атенюатор singlemode LC-LC 15dB
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа 19",18U, 620х800х876 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Патч-корд U/UTP, 2 м, кат. 6А, 30AWG Slim, LW
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/UPC, 500м
Немає в наявності
Адаптер SC / SC, SM, Simplex
SC/SC(SM)(SO)
Адаптер SC / SC, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Тримач плінтів 19’’ на 200 пар
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 5.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Хомут з кільцем 5х200
INCTTCV200
Хомут з кільцем 5х200
0.00 грн.
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 10 пар, EPNew
Немає в наявності
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 6А, армований, сріблястий
Немає в наявності