Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), сіра, Mini Cabinet, Mepsan

Артикул: MC15U6045GS-GR
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд мідний S/FTP кат. 6A, 26AWG, 3.0 м, LSZH, сірий, EPNew
Немає в наявності
Berker S1 Розетка (HDMI) , для мультимедійних засобів.
Немає в наявності
Кронштейн стеля/стіна 150 мм
CMS-CFCA2015-1.5Z
Кронштейн стеля/стіна 150 мм
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-BQ(BN)H 8E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/APC, 500м
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Немає в наявності
Тримач плінтів 19’’ на 200 пар
Немає в наявності
Berker S1 Проміжна рамка для центральної плати
Немає в наявності
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1006WPSB19A
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
348.00 грн.
Блок 19 "на 8 розеток, 10А, з вимикачем, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24E9/125 OS2
Немає в наявності
Berker S Центральна плата для модулів «Reichle & De-Massari»
Немає в наявності