Контактна інформація (097) 576-22-88

Кронштейн стеля/стіна 150 мм, 1,5 мм, оцинкований

Артикул: CMS-CFCA2015-1.5Z
Виробники CMS
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Стельовий кронштейн оцинкований (універсальний) для металевого лотка шириною від 50 до 150 мм призначений для організації швидкого кріплення систем металевих кабель-каналів на стельових і бічних поверхнях, а також всілякого обладнання, відповідного за габаритами. По всій довжині кронштейна проштамповані овальні отвори. Вони служать для кріплення кронштейну до стелі чи стіни та для фіксації на болт і гайку суцільнометалевого або перфорованого металевого лотка.

Кронштейн стельовий 150 мм для металевого лотка після формування та штампування, оцинковується методом електролітичного цинкування (гальванічного оцинкування). В ході електролітичного процесу відбувається осадження тонкого цинкового шару завтовшки 20 мкм. Після цього відбувається пасивація деталі, захищаючи таким чином її від корозії в стандартних умовах використання всередині приміщень.

Характеристики:

Артикул: CMS-CFCA2015-1.5Z

Матеріал: гальванічно оцинкована сталь

Товщина металу, мм: 1.5

Виробник: CMS Україна

 

Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців з дня продажу.

Продукція має сертифікат відповідності.

Сітчастий лоток CMS™

Файли для завантаження
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Розподільна панель, 19 ", 2U, на 120 пар, сіра.
Немає в наявності
Тримач плінтів настінний на 310 пар EPNew
Немає в наявності
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
LCXLN2-L5004-H700
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
0.00 грн.
Немає в наявності
Розетка зовнішня 2хUTP, кат.5е, RJ45, EPNew.
Немає в наявності
Berker S1 Рамки полярна білизна, глянцеві(матові) S.1
Немає в наявності
Berker S Центральна панель з вирізом TAE
Немає в наявності
Кросова панель на 100 пар, 19 ", 1U (110 тип) EPNew
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 210 пар, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-BQ(BN)H 8E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності