Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 4G50 OM2, ClearCurve, монотуб, діел. зах., LSZH™/FRNC,Gel-Filled

Артикул: 004TEU-13138A2G
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Кабель U-DQ (ZN) BH може використовуватися як для внутрішньої так і для зовнішньої прокладки для відомчих магістралей. Ці кабелі спеціально сконструйовані для прокладки в трубках, для протягування в канали і для прокладки в грунт.

 

  • Кількість оптичних волокон 4
  • Волокна знаходяться в центральній трубці діаметром 3 мм
  • Трубка заповнена гелем для захисту від вологи
  • Малодимна, важкозаймиста оболонка (LSOH/FRNC)
  • Поліпшений захист від гризунів
  • Неметалева конструкція, повністю діелектричний
  • Немає проблем із заземленням і вирівнюванням потенціалів
  • Стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання
  • Придатний для застосування всередині і зовні будівель
  • Придатний для прогладки в грунт
  • Малий зовнішній діаметр кабелю 6.6мм
  • Колір зовнішньої оболонки чорний
  • Вага кабелю 46 кг на кілометр

Поставляється кабель на дерев’яному барабані, який закріплений на палеті, кількість кабелю на одному барабані може бути від 2 до 6  кілометрів.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 16G50/125 OM2
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 8G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Патч-панель 10", 12 портів, кат. 6, екранована, EPNew
Немає в наявності
Колесо до шаф поліамід-резина(d50)
Немає в наявності
Люк 2-х секційний, в бетонну наливну підлогу
Немає в наявності
Патч-панель LANS під 24 мод, 1U, 19", Corning
Блок 19 "на 6 розеток, 16А, з вимикачем, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
Кронштейн стеля/стіна 150 мм
CMS-CFCA2015-1.5Z
Кронштейн стеля/стіна 150 мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Кабель UTP 2x2х0,50, кат. 5, зовнішній КПП-ВП (100), 500 м
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 8G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності