Контактна інформація (044) 576-22-88

Армований патчкабель одномодовий, дуплексний

Артикул: AR-CABLE SM D
0.00 грн./м
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Оптичний кабель призначений для передачі інформаційних сигналів в оптичному діапазоні.

Даний кабель має здвоєну конструкцію

Містить волокна в щільному буфері (∅ 0.9 мм), армуючий сталевий елемент (сталева стрічка) і арамідні нитки.

  • Колір кабелю синій ( LSZH )
  • Тип волокна SM ( G652D )
  • Діаметр 3мм

Під замовлення можуть бути виготовлені оптичні патч-корди на цьому кабелі (ціну і термін виготовлення уточнюйте додатково)

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Тримач плінтів настінний на 310 пар EPNew
Немає в наявності
Вимикач 1-клавішний, c рамкою, білий.
Немає в наявності
Шафа настінна 12U 600X650 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Люк 3-х секційний, в бетонну наливну підлогу.
Немає в наявності
Шафа 19",6U, 620х350х343 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Термоусаджуєма гільза, 61 мм
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 5.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 24G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності
Кабель FTP 4x2, кат.5е, багатожильний, PVC, 305 м.
Немає в наявності