Контактна інформація (097) 576-22-88

Кабель UTP 2x2х0,50, кат. 5, зовнішній КПП-ВП (100), 500 м

Артикул: OC-UTP5(2x2)PE-500
Виробники Odeskabel
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд SF/UTP FutureCom, 3 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Кабельрост 400х50х1,2 мм (L=2000 мм)
Конектор телефонний RJ12, 6p6c.
Немає в наявності
Блок 19 "на 8 розеток, 16А, індикатор мережі, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
ST/ST(SM)(FW)
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 8E9 OS2
Немає в наявності
Бокс оптичний, металевий, на 48 SC Simplex
Немає в наявності
Шафа 19",9U, 620х500х477 мм (Ш*Г*В) *(Знятий з виробництва)
Немає в наявності