Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО кабель універс., U-DQ(ZN)(SR)H 2x12E9 SMF-28e+, 24 вол.LSZH™/FRNC, Corning

Артикул: 024ERY-T3122A2G
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Блок 19 "на 9 розеток, з індикатором, шнур 3 м, 16А, 1U
Немає в наявності
Швелер 28х12х1.5 мм (L- 2000 мм)
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 24G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності
Струбцина
IUC 45
Струбцина
0.00 грн.
Немає в наявності
Інструмент для забивання контактів, аналог Krone
Немає в наявності
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 1 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 5.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Колесо до шаф поліамід-резина(d50)
Немає в наявності
Шафа 42U 800х1000 (без ніг), Strong Framework, сіра
Немає в наявності