Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО кабель U-VQ(ZN)BH 24G50/125/900 CC (щіл. буф.) OM4, діел. зах., FREEDM®, LSZH/FRNC, Cca-s1a, d1, a1, чорний, Corning

Артикул: 024T8J-32198E2G
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Corning MPC (multipurpose cable) - універсальний кабель з волокнами в щульному буфері 0,9мм
Кабель U-VQ(ZN)BH негорючий, з оболонкою для універсального застосування.
Призначений для прокладки між будівлями і всередині приміщень, для прокладки магістралей в повітроводах та стояках.
Конструкція кабелю з щільним буфером полегшує терминирование в локальній мережі (LAN) і усуває необхідність в
комплекті розгалуження. Так само цей кабель застосовується для прокладки в трубопроводах.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд армований LC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Модуль KeyStone RJ45 UTP, кат.5e, Krone type, Kingda
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 8 волокон
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 24AWG, 0.5 м, LSZH, сірий, EPNew
Немає в наявності
Ніжка до шаф і стійок, 80 мм довжина, чорна
Немає в наявності
Кабель FTP 4x2, кат.5е, багатожильний, PVC, 305 м.
Немає в наявності
Модуль KeyStone RJ12, білий, Kingda
Немає в наявності
ВО пігтейл ST/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Немає в наявності
Адаптер 50x50 на 2 модулі Mini-Com з кр. від пилу Panduit
Немає в наявності