Контактна інформація (044) 576-22-88

Утримувач плінтів настінний на 210 пар, EPNew

Артикул: EMF-210H50
Виробники EPNew
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1006WPSB19A
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
0.00 грн.
Немає в наявності
Струбцина
IUC 45
Струбцина
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
LCXLN2-L5004-H700
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X650 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Кронштейн настінний 200мм
Немає в наявності
Патч-панель для 12 модулів FutureCom, 1U, 10",Corning
Немає в наявності
Гібридний адаптер SC/LC, SM, Simplex.
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 5.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Шафа 24U 800х820, чорна (ніжки, заземлення) MG
Немає в наявності
Вставка горизонтальна 50х25, FTP, кат. 5e, RJ45, EPNew
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 20 пар, EPNew
Немає в наявності
Зовнішня 12-и портова коробка, 60x263x320, Corning
Немає в наявності
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності