Контактна інформація (097) 576-22-88

Блок 19 "на 8 розеток, з індикатором, шнур 3 м з вилкою С14 для UPS, 10А, 1U

Артикул: AUE2250C1-08LMCPMB
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Блок розеток призначений для підключення телекомунікаційного обладнання до мережі живлення 220В через ДБЖ за допомогою вилки С14. Монтується в 19 "стійку. Вуха кріплення встановлюються довільно - тобто блок розеток можна встановити розетками: назовні, всередину, вгору, вниз, зробити утопленими в стійку, або виперающімі. Оснащується індикатором. Кабельний ввід ззаду.

Довжина шнура: 3м.

Висота: 1 U.

Максимальний струм: 10А.

Кількість розеток під C14: 8.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Berker S Центральна плата для модулів «Reichle & De-Massari»
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 12G50/125 OM2
Немає в наявності
Адаптер SC SM Duplex
JASCSD
Адаптер SC SM Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Кабель  S/FTP 4P 800/23s FutureCom, кат. 7, Corning
Патч-корд UTP, 10 м, кат. 6, PVC, синій, Panduit NetKey
Немає в наявності
Кабель КПВЭО-ВП(200) 4х2х0,51, SF/UTP, cat.5e, 305 м
Немає в наявності
Струбцина
IUC 45
Струбцина
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00101-C003
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
225.00 грн.
Гібридний адаптер FC/ST, SM, Simplex.
Немає в наявності
Berker S1 Розетка SCHUKO з відкидною кришкою , 16А/250В S.1
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х700х743 мм (Ш*Г*В) *(Знятий з виробництва)
Немає в наявності
Шафа 19",12U, 620х350х610 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності