Контактна інформація (044) 576-22-88

Блок на 24 розетки, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А

Артикул: AUE2241D1-24AVNPMB
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Блок розеток призначений для підключення телекомунікаційного обладнання до мережі живлення 220В в телекомунікаційному шафі або стійці. Монтується на стійку з торця. Оснащується індикатором. Кабельний ввід збоку.

Розміри: 1460 мм х 65 мм х 45 мм (Довжина х Ширина х Глибина)

Довжина шнура: 3м.

Максимальний струм: 20А.

Кількість розеток: 24.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Рамка 86×86 під два модуля KeyStone, зі шторкою, Kingda
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 4E9 OS2
Немає в наявності
Шафа 42U, 19’’,600x800
KD-42UX600X800-BK
Шафа 42U, 19’’,600x800
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 8G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 24AWG, 1.0 м, LSZH, сірий, EPNew
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 8 волокон
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex MM (OM3/4),Corning
Немає в наявності
Шафа 19",18U, 620х600х876 мм (Ш*Г*В) *(Знятий з виробництва)
Немає в наявності
Патч-панель 10", 12 портів, кат. 6, екранована, EPNew
Немає в наявності
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00101-C003
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
168.75 грн.