Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО кабель універсальний., A-DQ(BN)H 24G50/125 OM2, монотуб, діелектричний захист, оболонка FRNC, Corning

Артикул: LCXLM1-K0024-G700
Виробники Corning
0.00 грн./м
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
50/125 MM (OM2)
Кількість волокон
24
Конструкція
Діелектричний
Тип
U-DQ(ZN)BH
Опис

FutureLink MPC може використовуватися як для внутрішньої так і для зовнішньої прокладки для відомчих магістралей. Ці кабелі спеціально сконструйовані для прокладки в трубках, для протягування в канали і для прокладки в грунт.

  • Малодимна безгалогенна оболонка (LSOH)
  • Важкозаймистий  (FRNC)
  • Поліпшений захист від гризунів
  • Неметалева конструкція
  • Немає проблем із заземленням і вирівнюванням потенціалів
  • Водоблокування згідно IEC 60794-1-F5
  • Стійкість до впливу УФ випромінювання
  • Придатний для застосування всередині і зовні будинків
  • Придатний для прогладки в землю

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пристрій для забивання модулів, тип Krone та 110
Немає в наявності
Розетка з заземленням біла 5655 (гвинт) 16А/230В
Немає в наявності
Стяжка 250х4.8 мм, 100 шт
KNCT25048
Стяжка 250х4.8 мм, 100 шт
0.00 грн.
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 100 пар, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Бандажна стрічка 19х0,7, 50м нержавіюча сталь
Немає в наявності
Кабель F/FTP 450/23 4P FutureCom, кат. 6, LSZH/FRNC, Corning
Немає в наявності
ВО пігтейл ST/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Немає в наявності
Патч-корд U/FTP, 1 м, кат. 6А, 30AWG Slim, LW
Немає в наявності