Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО кабель фігура 8 легкий (400N), 8e9/125, стальний прут D1.5mm, Orient

Артикул: GYXYC8Y-8E9
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

  • 8 волокон, одномод
  •  Діаметр кабелю 5,5 мм
  •  Діаметр туби 2,5 мм
  • Діаметр стального прутка 1,5 мм

Кабель оптичний підвісний з центральною трубкою, яка містить 8 оптичних волокон, з виносним силовим елементом зі сталевого дроту (1,6 мм), із зовнішньою оболонкою з поліетилену.

Застосування:

Кабель призначений для підвіски і експлуатації на опорах повітряних ліній зв’язку, стовпах міського освітлення, контактної мережі міського транспорту, опорах радіотрансляційної мережі, між будівлями і спорудами.

Температурный діапазон  -40oC ... +60oC

Температурный діапазон (транспортування)  -20oC ... +50oC

Температурный діапазон (зберігання)  -50oC ... +70oC

Арматура для підвісу

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00201-C001
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
213.57 грн.
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Патч-корд UTP кат. 5E
PC002-C5E-xxx
Патч-корд UTP кат. 5E
0.00 грн.
Немає в наявності
Вставка 45х45 під модуль Keystone, EPNew
Немає в наявності
Вставка горизонтальна 50х25, UTP, кат. 5e, RJ45, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)(SR)H 2x6 G50СС OM3 LT 2.3, 12 вол.LSZH™/FRNC
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24G50/125 OM2
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Колесо до шаф поліамід-резина(d50)
Немає в наявності
Модуль FutureLink 1ХSC SM (одномод), Corning
Немає в наявності