Контактна інформація (044) 576-22-88

Бокс настінний FM/B3 на 16 плінтів 1000RT, IP64, без тримача плінтів

Артикул: S45752-Z502-A30
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Характеристики настінних розподільних блоків FM/B

  • Компактний розподільний блок, полікарбонатний / поліефірний пластик, армований скловолокном  
  • Кабельні вводи з гумовими ущільненнями 
  • Колір RAL 7032 
  • Категорія захисту IP 64 у відповідності зі стандартом DIN EN 529/10.91 
  • Установча рама для колодок серії 1001/2001 включена в комплект
  • Габарити  висота 390мм
  • Ширина 223мм  
  • Глибина 124мм
  • Маса 1.5кг
  • Ємність 160 пар
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-панель 10", 12 портів, кат. 6, екранована, EPNew
Немає в наявності
Кронштейн стеля / стіна 200 мм.
Немає в наявності
Шафа 42U 600х1000 (без ніг), Strong Framework, сіра
Немає в наявності
Шафа 19",6U, 620х350х343 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Маркерна стрічка.
Немає в наявності
Кабель КПпВ-ВПЭ (500) 4*2*0,56 (U/FTP-cat.6A), 305 м
Немає в наявності
Патч-корд S10TEN S/FTP FutureCom, 5 м, кат. 6, LSZH, Corning
Немає в наявності
ВО пігтейл ST/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Немає в наявності
Модуль LANC LC Duplex SM (OS2), металева втулка, Corning
Немає в наявності
Розетка телефонна 2хRJ12 , біла, Kingda
Немає в наявності
Шафа 42U 600х1000, Strong Framework
SFC42U6010GS
Шафа 42U 600х1000, Strong Framework
0.00 грн.
Немає в наявності
Кронштейн настінний 19" 4U, глиб. 280…380мм, сірий
Немає в наявності
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 1 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності