Контактна інформація (044) 576-22-88

Розетка телефонна 2хRJ12 , біла, Kingda

Артикул: TELUS8015
Виробники Kingda
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
UTP
Категорія
кат 3
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер SC/SC SM Simplex
ADSCSS(FW)
Адаптер SC/SC SM Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24E9/125 OS2
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
ST/ST(SM)(FW)
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 5.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 2.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Сплайс-касета 6-12 з’єднань, для муфт FOSC-SPM
Немає в наявності
Патч-корд UTP кат. 5E
PC002-C5E-xxx
Патч-корд UTP кат. 5E
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа 19’’, 25U, 600x800мм
SRC25U6080GS-BK
Шафа 19’’, 25U, 600x800мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 400x60x0.75 мм (L-2500 мм)
Немає в наявності