Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Рамки білі, глянцеві S.1

Артикул: 101X 89 82
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Рамка

Виконання:                                                                   Артикул №
пластик, колір: білий, глянцевий, одинарний   -1011 89 82
пластик, колір: білий, глянсовий, 2-місне          -1012 89 82
пластик, колір: білий, глянцевий, 3-місне          -1013 89 82
пластик, колір: білий, глянцевий, 4-місне          -1014 89 82
пластик, колір: білий, глянцевий, 5-місцеве      -1015 89 82

для вертикального і горизонтального монтажу

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Гібридний адаптер SC/LC, SM, Simplex.
Немає в наявності
Рамка 80х80 для адаптерів 50х50, Panduit
Немає в наявності
Зовнішня 12-и портова коробка, 60x263x320, Corning
Немає в наявності
Berker S Центральна плата , 2 - канальна , для Krone Jacks
Немає в наявності
Підвісний оптичний кабель MOF(S)ADSSA-W(ZN)2Y-8E-1.0kN
Немає в наявності
Шафа 19",12U, 620х700х610 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
393.68 грн.
ВО кабель U-BQ(ZN)BH 12G50 OM3, ClearCurve, монотуб, LSZH/FRNC (B2ca), Gel-Free
Немає в наявності
Модуль екранований 10GBase-T, S10TEN, 1xRJ45, FutureCom, Corning (aqua)
Немає в наявності
Комплект для перевірки герметизації муфти OptiDome ™ 2
Немає в наявності
Модуль LANC 2ХLC MM, металева втулка, (OM3/4), Corning
Немає в наявності