Контактна інформація (044) 576-22-88

Вентиляторний модуль 19’’, 1U, чотири вентилятора.

Артикул: FS-4F
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Розетка з заземленням біла 5655 (гвинт) 16А/230В
Немає в наявності
Блок з восьми розеток без шнура, для шаф 19’’
Немає в наявності
Шнур тестовий для плінта, 4 контакти (розрив) EPNew
Немає в наявності
Інструмент для обтискання конекторів RJ-45, 8P8C
Немає в наявності
Шина заземлення мідна 15х5мм (1м)
Немає в наявності
Шафа 19",18U, 620х800х876 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Модуль LANC LC Duplex SM (OS2), металева втулка, Corning
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Підвісний оптичний кабель MOF(S)ADSSA-W(ZN)2Y-8E-2.7kN
Немає в наявності
Патч-панель 10 "під 8 модулів Keystone, 1U, EPNew
Немає в наявності