Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Шнур живлення для комп’ютера (С13-СEE 7/7), L = 5м, 3х0, 5мм2.

Артикул: PC-186-15
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Розетка з заземленням біла 5655 (гвинт) 16А/230В
Немає в наявності
Бандажна стрічка 201-20х0,7, 50м нержавіюча сталь
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Газорозрядник 3-х полюсний з термоплавкою вставкою
Немає в наявності
Блок 19 "на 8 розеток, 16А, індикатор мережі, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
ВО кабель універсальний, A-DQ(ZN)(SR)H 8G50СС OM3, Corning
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
Немає в наявності
Кабель FTP 4x2, кат. 6, багатожильний, PVC, 500 м, сірий
Немає в наявності
Патч-корд U/UTP, 2 м, кат. 6А, 30AWG Slim, LW
Немає в наявності
Berker S1 Розетка SCHUKO з відкидною кришкою , 16А/250В S.1
Немає в наявності