Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Блоки розеток для серверних шаф та стійок

Блок 10" на 4 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1004WPSBFE
Блок 10" на 4 роз. нім. станд., 16А, 1U
640.00 грн.
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 10А, 1U, без шнура
Блок 19" на 9 роз. нім. станд., 10А, 1U, без шнура
Блок 19" на 8 роз. нім. станд., 10А, 1U, без шнура
Немає в наявності

Особливості блоку розеток у серверну шафу та стійку

Телекомунікаційні шафи або стійки часто використовуються в офісах, яким для нормального функціонування потрібне різноманітне мережеве обладнання. Щоб підключити такі пристрої, часто використовується спеціальний блок розеток для серверна шафа.

Це набір, здавалося б, звичайних роз'ємів, які ми перманентно використовуємо у побутових умовах. Однак існує низка відмінностей, які слід обов'язково врахувати, якщо вам потрібен блок розеток для 19-дюймових шаф.

До основних особливостей такого блоку слід зарахувати:

  1. Наявність кронштейнів. Таким чином користувачі можуть комфортно встановити прилади, що використовуються, в повній відповідності з технікою безпеки.
  2. Ширину блоку. Найбільш популярними серверними шафами є моделі на 19 дюймів. Тому не дивно, що 19-дюймовий блок розеток серверної стійки також користується особливою популярністю. Однак на ринку також є й інші моделі.
  3. Наявність вимикача. Таким чином, користувач може одномоментно відключити від живлення все телекомунікаційне або мережеве обладнання, яке встановлено в серверній шафі.
  4. Можливість монтування. Блок розеток можна врізати в будь-яку відповідну для цього поверхню. Це може бути стіл, стіна приміщення або стінка шафи.

Як вибрати блок розеток у стійку або серверну шафу

Щоб правильно підібрати блок розеток у серверну шафу, покупець повинен звернути увагу на кілька основних факторів. Тільки уважно проаналізувавши їх, ви отримаєте можливість відшукати на ринку найбільш оптимальний товар під свої потреби.

Отже, щоб підібрати оптимальну модель блоку, зверніть увагу на такі характеристики продукту:

  1. Кількість розеток. Блок розеток на серверну стійку може налічувати від 3 до 24 розеток. Цей параметр слід підбирати залежно від кількості обладнання, яке встановлено або монтуватиметься у шафу. Найкраще, щоб розеток було із запасом.
  2. Тип розеток. Більшість стандартних моделей розраховані на контакти зі звичайним штекером. Однак на ринку також можна знайти блоки під формат С13.
  3. Висота та ширина розеток. Висота блоку розеток може бути один або півтора юніти (1 юніт – це 44,45 мм). Щодо ширини, в асортименті представлені різні моделі.
  4. Сила струму, яку підтримує блок. Найбільш популярними моделями залежно від цього фактора є блоки розеток на 10, 16 та 20 Ампер.
  5. Наявність кабелю в комплекті. Його довжина може бути 2 метрів. Якщо шнура немає, підключити блок до електромережі можна через роз'єм С13.

Купити блок розеток у серверну стійку можна у постачальника цієї продукції, компанії CMS. Тут є широкий асортимент аксесуарів для серверного або телекомунікаційного обладнання. Можлива доставка у Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші міста України. Якщо вас цікавить великий обсяг продукції, пропонується продаж за оптовими цінами.

Разом із CMS у вас є можливість підібрати саме те мережеве та телекомунікаційне обладнання та аксесуари до них, яке ідеально покаже себе у ваших умовах експлуатації. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за допомогою до нашого представника.