Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Кронштейни настінні

Кронштейн настінний 19" 12U, глиб. 280…480мм, сірий
Немає в наявності

Призначення настінних кронштейнів

Кронштейн настінний телекомунікаційний являє собою металевий виріб, призначений для розміщення різних пристроїв і приладів. Його можна легко та швидко закріпити на вертикальній поверхні за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Такі кронштейни застосовуються в місцях, де недоцільно використовувати шафи для підлоги або великі настінні бокси.

Настінний кронштейн підходить для встановлення невеликої кількості телекомунікаційної, кросової або електротехнічної апаратури:

 • комутатори;
 • вимірювачі;
 • патч-панелі;
 • організатори;
 • блоки розеток;
 • відеореєстратори тощо.

Під час виготовлення застосовуються міцні металеві сплави. Вони забезпечують тривалу експлуатацію виробу та збереження розміщеного на ньому обладнання. У корпусі кронштейна настінного типу передбачені технологічні отвори, які використовуються для більш простої установки пристроїв та підведення кабелю.

Кронштейн забезпечує повноцінний доступ до обладнання з усіх боків для комфортного обслуговування.

Настінні кронштейни 19 дюймів для телекомунікаційного обладнання

Будь-який кронштейн для настінного кріплення є відповідним варіантом, якщо потрібно розмістити в приміщенні невелику кількість обладнання. Такі вироби не захищають обладнання від несанкціонованого доступу, проте забезпечують персоналу швидкий доступ до апаратури, якщо це потрібно.

Настінні кронштейни під 19 дюймове обладнання можуть регулюватися по глибині, а також мають різні розміри. Компанія CMS пропонує металеві конструкції з висотою:

 • 2U;
 • 3U;
 • 4U;
 • 6U;
 • 9U;
 • 12U.

Один юніт (U) дорівнює 44,45 мм.

Глибину виробів можна регулювати, що дає можливість встановлювати апаратуру різного розміру на тому самому кронштейні. Як правило, змінювати глибину конструкції можна в діапазоні від 280 до 480 мм.

Настінний кронштейн 19 дюймів може мати певну товщину металу. Чим більший цей показник, тим міцнішою буде конструкція. Якщо вам потрібно встановити велике та важке обладнання, вибирайте виріб з більш товстими стінками. Такі конструкції мають підвищену вантажопідйомність та дозволяють без проблем розмістити велику телекомунікаційну апаратуру.

Особливості настінних кронштейнів

У виробів є відкрита конструкція і немає додаткових стінок. Завдяки цьому активне обладнання ефективно охолоджуватиметься як природним чином, так і за допомогою зовнішнього кондиціювання. На відміну від телекомунікаційних шаф, настінні кронштейни можна масштабувати, встановивши вище або нижче другий виріб. Це дозволяє отримати практично безшовне з'єднання між 19-дюймовими напрямними.

Щоб додатково захистити кронштейн настінного типу, на нього можна встановити спеціальну кришку. Однак у цьому випадку зміниться і метод підведення кабелів до апаратури.

Через наш онлайн-каталог ви зможете підібрати та купити кронштейн металевий настінний. Доставка здійснюється в Київ та інші міста України. Дзвоніть контактним телефонам CMS, якщо у вас залишилися питання або потрібна допомога з вибором продукції.