Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Полиці для шаф та стійок

Полиці для телекомунікаційних шаф та стійок

Будь-яка серверна полиця є спеціальним пристроєм, який використовується для розміщення на ньому мережевих пристроїв. Завдяки цим виробам значно полегшується обслуговування обладнання. Як правило, ці елементи встановлюються у серверних шафах. Враховуючи це, існують серверні полиці 10” та 19”, які призначені для монтажу у телекомунікаційні стійки та серверні шафи відповідного розміру.

Щоб економити корисний простір у приміщенні, патч-панелі, джерела безперебійного живлення, комутатори та інше обладнання розміщують у серверних шафах і стійках, але не все обладнання має необхідні кріпильні елементи. Вирішити цю проблему можуть серверні полиці. Причому встановлювати їх можна і всередині шафи, якщо в цьому виникне потреба. Головне — це правильно вибрати пристрій, враховуючи його форму та розміри.

Слід зазначити, що майже завжди полиці для телекомунікаційних шаф представлені 19-дюймовими моделями. Варіанти на 10 дюймів теж існують, але використовуються такі вироби в дуже поодиноких випадках. Переважно тоді, коли неможливо використовувати 19-дюймові пристрої, наприклад, через брак місця.

Види серверних полиць

Якщо вам знадобилася полиця для серверної шафи 19 дюймів, ви зможете підібрати потрібну модель у нашому каталозі. Як правило, полиця є платформою певної конструкції. Кількість отворів кріплення зазвичай становить від 4 до 8 штук — залежить від виробу.

Консольні полиці

Такі полиці 19" для шафи або стійки призначені для монтажу на передніх або задніх перфорованих направляючих рейках. Вироби консольного типу обов'язково повинні встановлюватися з використанням спеціального кріпильного комплекту.

Часто серверні полиці використовуються для встановлення малогабаритного мережевого обладнання:

  • маршрутизаторів;
  • роутерів;
  • невеликі джерела безперебійного живлення тощо.

У більшості випадків вироби розраховані на навантаження 10-20 кг і мають глибину близько 40 см, проте бувають і винятки.

У деяких випадках консольні полиці для комутаційної шафи можуть оснащуватися спеціальними кронштейнами. Завдяки їх наявності виріб зможе витримувати підвищені навантаження, які, як правило, вдвічі перевищують початкові. Однак, цей нюанс потрібно уточнювати окремо для кожної моделі.

Стаціонарні полиці

Полиця для телекомунікаційних шаф стаціонарного типу — це пристрій, на якому можна розміщувати досить потужне та важке мережеве обладнання. Такі моделі характеризуються надійною фіксацією та виготовляються з дуже міцних матеріалів. Їхня вантажопідйомність може досягати 90-100 кг, а завдяки збільшеній глибині (до 90 см) на таких полицях можна розмістити велику кількість мережевих пристроїв.

Висувні полиці

Якщо вибрати виріб відповідного розміру, в телекомунікаційну стійку та шафу можна встановити серверну полицю висувного типу. Такі пристрої оснащені спеціальними напрямними телескопічного типу. З їх допомогою полицю можна висувати з шафи чи стійки. Це дозволяє значно спростити процес монтажу мережного обладнання та полегшити його обслуговування.

Слід зазначити, що такі полиці в серверну стійку можна встановлювати лише в тому випадку, якщо загальна маса мережевих пристроїв не перевищує 30 кг. Інакше надійність конструкції може бути під сумнівом.

Де купити серверну полицю

Якщо вам були потрібні полиці в серверну шафу, купити їх можна у виробника — компанії CMS. Замовити продукцію ви можете з доставкою до будь-якого населеного пункту України. Вироби CMS представлені багатьма моделями різних типів, а їх головні переваги — це висока якість і демократична ціна.

Якщо вам потрібна допомога або виникнуть додаткові питання, звертайтеся до наших менеджерів за персональною консультацією.