Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Телекомунікаційні стійки однорамні

Стійка 24U, однорамна, CMS
UA-OF24-S-BK
Стійка 24U, однорамна, CMS
3800.00 грн.
Стійка 24U, однорамна, CMS
UA-OF24-S-GR
Стійка 24U, однорамна, CMS
3800.00 грн.
Стійка 33U, однорамна, CMS
UA-OF33-S-BK
Стійка 33U, однорамна, CMS
4608.00 грн.
Стійка 33U, однорамна, CMS
UA-OF33-S-GR
Стійка 33U, однорамна, CMS
4608.00 грн.
Стійка 42U, однорамна, CMS
UA-OF42-S-BK
Стійка 42U, однорамна, CMS
5300.00 грн.
Стійка 42U, однорамна, CMS
UA-OF42-S-GR
Стійка 42U, однорамна, CMS
5300.00 грн.
Ніжки для шаф і стійок, довжина 45 мм
Немає в наявності

Однорамні стійки 19”

Стандартні 19-дюймові монтажні однорамні стійки - це універсальний виріб, за допомогою якого можна компактно розмістити різноманітне телекомунікаційне обладнання та пристрої. Такі металеві конструкції відмінно підходять для встановлення патч-панелей, маршрутизаторів, свічок тощо.

Стійка телекомунікаційна однорамна CMS є бюджетним рішенням для організації комутаційних вузлів між активним та пасивним мережевим обладнанням. Вироби прості у монтажі, займають мінімум простору, а за потреби їх можна оперативно перенести у потрібне місце.

Особливості однорамних стійок 19 дюймів

Будь-яка стійка телекомунікаційна однорамна CMS виготовлена ​​таким чином, щоб її могла легко зібрати одна людина за 10-20 хвилин. Незважаючи на простоту конструкції, такі моделі мають оптимальну вантажопідйомність. Вони створюються з металу завтовшки 2 мм, тому витримують навантаження до 200 кг. Але тут важливо враховувати, що глибина обладнання, розміщеного всередині стійки, має перевищувати 300 міліметрів. У цьому випадку виріб буде надійним та стійким.

Як правило, серверні стійки поставляються без регульованих ніжок, але їх можна замовити окремо. Для деяких моделей можна встановити колеса для підвищення мобільності конструкції.

Якщо серверну однорамну стійку CMS потрібно розмістити в одному конкретному місці, можна купити додатковий комплект спеціальних фіксаторів. З їх допомогою виріб легко закріплюється до стіни, що дозволяє збільшити стійкість.

У всіх випадках вертикальні напрямні з'єднуються з основою за допомогою трикутного металевого елемента. Це робиться для посилення жорсткості конструкції та підвищення її надійності у процесі експлуатації.

Ще однією особливістю телекомунікаційних однорамних стійок 19 дюймів є їх мобільність та простота конструкції. Вони не розраховані на великі навантаження та габаритне обладнання, проте їх можна швидко зібрати та розібрати, а також перемістити у потрібне місце. Це робить однорамні моделі відповідним рішенням у ситуаціях, коли потрібно оперативно побудувати мобільний вузол зв'язку. Зокрема, однорамні вироби широко застосовуються у місцях проведення концертів, виставок, семінарів, конференцій тощо.

Можливості однорамних серверних стійок

Однорамні моделі відрізняються простою та відкритою конструкцією. Завдяки цьому зробити підведення та кріплення витої пари та оптичного кабелю можна з будь-якої сторони виробу. Для укладання комутаційних шнурів та кабелів живлення в конструкції передбачені горизонтальні та вертикальні кабельні органайзери. Це дозволяє надати естетичного вигляду лініям комутації.

Більш того, підключити розміщене у стійці обладнання до мережі 220 В можна за допомогою розеткового блоку. Встановити його можна у горизонтальному чи вертикальному виконанні. Серверні стійки 19" однорамні також мають кріплення для мідної шини заземлення.

Головні переваги однорамних моделей:

  • Підключене серверне обладнання не потребує додаткового охолодження або вентиляції за рахунок відкритої конструкції стійок.
  • Незалежно від висоти та конструктивних особливостей, будь-яка однорамна серверна стійка 19 дюймів займає мінімум простору. З її допомогою можна компактно розмістити різні телекомунікаційні пристрої, що є критично важливим для невеликих приміщень.
  • Ремонт та обслуговування розміщеного обладнання проводяться легко та швидко.
  • Вироби надійно захищені від корозії, тому що пофарбовані спеціальною порошковою фарбою.

Де купити якісну однорамну стійку в Україні

Якщо вас зацікавили стійки 19 дюймів, однорамні моделі представлені великим асортиментом у нашому каталозі. Ви знайдете конструкції сірого або чорного кольору, а також різної висоти: на 24, 33 або 42 юнітів.

Придбати продукцію в онлайн-магазині CMS можна за демократичними цінами, а також оптом та в роздріб. Доставка товарів здійснюється до будь-якого населеного пункту України. За бажання ви зможете забрати металоконструкції самовивозом із нашого складу у Києві.

Продукція виробника CMS — це стійки 19 дюймів, однорамні та дворамні, телекомунікаційні шафи та багато іншого. Звертайтеся до наших менеджерів, якщо у вас залишилися додаткові питання або потрібна індивідуальна консультація.