Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Серверні шафи настінні

Шафа 10", 12U, 320х300мм (Ш*Г)
UA-ШТК-12U-GR
Шафа 10", 12U, 320х300мм (Ш*Г)
4070.00 грн.
Шафа 10", 6U, 320х300мм (Ш*Г)
UA-ШТК-6U-BK
Шафа 10", 6U, 320х300мм (Ш*Г)
3000.00 грн.
Шафа 10", 6U, 320х300мм (Ш*Г)
UA-ШТК-6U-GR
Шафа 10", 6U, 320х300мм (Ш*Г)
3000.00 грн.
Шафа 10", 8U, 320х300х425 мм (Ш*Г*В)
UA-ШТК-8U-BK
Шафа 10", 8U, 320х300х425 мм (Ш*Г*В)
3510.00 грн.
Шафа 10", 8U, 320х300х425 мм (Ш*Г*В)
UA-ШТК-8U-GR
Шафа 10", 8U, 320х300х425 мм (Ш*Г*В)
3510.00 грн.

Особливості настінних серверних шаф

Серверні шафи широко поширені та використовуються для упорядкованого розміщення різного телекомунікаційного обладнання. Стандартний виріб є або стійкою, або настінною шафою 19″. У них можна розмістити різне активне та пасивне малогабаритне обладнання: комутатори, патч-панелі, джерела безперебійного живлення та багато іншого.

Якщо вас зацікавили серверні шафи, монтажні настінні моделі мають кілька особливостей, які потрібно враховувати під час вибору виробу. На відміну від підлогових варіантів, у підвісних є певний ліміт допустимої ваги. Як правило, настінні телекомунікаційні шафи витримують до 100 кілограмів.

Важливо згадати і конструктивні особливості настінних боксів. Вони можуть виготовлятися із високоміцного пластику, але більшість моделей роблять із металу. У цьому випадку виріб буде помітно надійнішим і довговічнішим.

Практично всі підвісні шафи СКС (структурованої кабельної системи) мають скляні дверцята. Завдяки цьому можна легко стежити за станом обладнання, не відкриваючи для цього щоразу весь бокс.

На окрему згадку заслуговує простота монтажу. Настінну телекомунікаційну шафу CMS можна оперативно і без особливих зусиль закріпити в потрібному місці. При цьому навіть не знадобляться спеціальні інструменти. Зібрати виріб може одна людина, як правило, за 10-20 хвилин.

У серверних шафах нашого виробництва можуть бути передбачені різні доповнення:

 • кріплення для встановлення ніжок;
 • місце для підключення заземлення;
 • можливість закриття передніх та бічних дверей на замок;
 • наявність вентиляційних отворів для кріплення вентиляторів 120 мм.

Крім цього, у виробі є кабельні вводи з регульованими отворами та ущільнювачами з гуми пористої. На задній стінці передбачене кабельне введення, що демонтується.

Основні характеристики настінних шаф 19”

Існує кілька критично важливих характеристик, які має телекомунікаційна настінна шафа CMS. Вироби нашого виробництва мають такі особливості:

 • Висота конструкції вимірюється в юнітах: 1 юніт дорівнює 44 міліметрам. У нашому онлайн-магазині ви знайдете багато 19-дюймових моделей, висота яких може становити 12, 15, 18 або 21 юніт.
 • Підбираючи модель, враховуйте габарити обладнання, яке потрібно розмістити у серверній шафі. Слід передбачити запас 100-150 міліметрів для встановлення роз'ємів і прокладання кабелів.
 • Охолодження відіграє головну роль у безпеці та працездатності телекомунікаційного обладнання. Для цього бічні двері серії MGSWA або верхня і нижня кришки серії MGSWL мають відмінну вентиляцію з вільним припливом повітря.
 • Несуча конструкція з підсилюючими елементами дозволяє виробу легко витримувати значні навантаження без деформації.

Зверніть увагу, що телекомунікаційну шафу настінну можна встановлювати не тільки в приміщенні, а й у коридорах або на сходових майданчиках. Це може стати в нагоді, якщо для обладнання неможливо виділити окрему кімнату. При цьому вироби захищені від пилу та різних забруднень, що дозволяє зберегти дороге телекомунікаційне обладнання в цілісності.

Вибір настінних телекомунікаційних шаф

Настінні моделі можна легко встановити практично будь-де. При цьому якісна шафа забезпечує безперебійну роботу всієї обчислювальної мережі. Щоб досягти цього результату, потрібно уважно підбирати серверні шафи: навісні телекомунікаційні відрізняються за габаритами, комплектацією та іншими параметрами.

Вибираючи модель, орієнтуйтеся на такі рекомендації:

 • Висота та глибина. Ці параметри найбільш важливі, оскільки від них залежить, яке серверне обладнання ви можете розмістити всередині настінного боксу. Висота варіюється в діапазоні від 4 до 21 юніту, що дозволяє вам легко підібрати найбільш вдалий варіант. Глибина шафи може становити 350, 500, 600, 700 або 800 мм.
 • Комплектація. У деяких випадках комутаційна шафа настінна може мати набір додаткових аксесуарів. Це можуть бути шини заземлення, всілякі елементи кріплення, модулі вентиляторів і так далі. Однак, за необхідності, аксесуари можна докупити, підібравши потрібні з них.
 • Вантажопідйомність. Шафи 19 дюймів – настінні моделі, виготовлені з високоміцного металу товщиною 0.8 мм. у серії MGSWL та 1 міліметр у серії MGSWA. Завдяки цьому виробу легко витримують розміщене в них серверне обладнання, якщо воно не перевищує встановлені ліміти. Представлені у нашому онлайн-каталозі моделі розраховані на навантаження до 80 кг.

Настінні серверні шафи CMS

Якщо вас цікавлять начіпні бокси для телекомунікаційного обладнання, ви зможете купити їх у нас. Онлайн-магазин CMS пропонує безліч виробів із різними габаритами, тому ви зможете легко підібрати потрібну модель.

Серверні настінні шафи, які пропонує виробник CMS — це надійні та довговічні вироби. Більше того, співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на різні переваги. Серед них: демократичні оптові ціни, швидка доставка по Києву та Україні, знижки для постійних клієнтів, великий товарний запас на складі та багато іншого.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна персональна консультація, звертайтесь за контактними телефонами нашої компанії.