Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Подрозетник 1G для гіпсокартону, 35 мм

Артикул: QFB1
Виробники MK Electric
93.60 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Призначення
Для монтажу в стіну
Опис

Внутрішній одинарний підрозетник для гіпсокартону призначений для встановлення електричних (220 В) і мережевих розеток (RJ-45) в кабельних трасах внутрішнього виконання. Міцний пластик та конструкція підрозетника дозволяють витримувати значні навантаження при тестуванні на виривання, наприклад при тяговому зусиллі на підключений кабель живлення.

У монтажній коробці передбачені два металеві різьблення під гвинти діаметром 3,5 мм, за допомогою яких лицьова рамка з розетками притягується до підрозетників і надійно фіксується. Для введення електричного і слаботочного кабелю в установчу коробку передбачені насічки різного розміру (20-25 мм), які легко демонтуються, дозволяючи завести кабель без використання підручного інструменту.

Прохідна монтажна коробка в гапсокартон розрахована на встановлення одного модуля з силовою або телекомунікаційною розеткою. Це може бути одна розетка 220В білого, червоного, чорного кольору або два порти RJ-45.

Установча коробка для гіпсокартону виготовлена з довговічного матеріалу який не змінює своїх властивостей з часом і стійкий до впливу ультрафіолету, морської води, мінеральних кислот, лугів, миючих засобів, спиртів, але схильний до дії розчинників, ароматичних сполук і вуглеводнів. Зразки виготовлені 20-30 років тому нічим не відрізняються від свіжої продукції. Всі продукти МК PVCU провадяться відповідно до вимог BS EN 50085 Series, BS 4678: Частина 4, BS EN 61386 серії і BS 4662. Склад пластика є «know how» компанії МК (Великобританія).

Характеристики:

Артикул: QFB1

Тип підрозетника: одинарний

Тип установки: внутрішній

Глибина, мм: 35

Колір: білий

Матеріал: ПВХ негорючий

Робоча температура, °C: -5 до 60

Температура розм'якшення, °C: 81

Теплова провідність, w/mk: 0,19

• Товщина гіпсокартону, мм: 6 - 16

Файли для завантаження
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Підрозетник без дна 1G
Поворотна рама до шафи MGSWA 9U
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
ADLCMS(FW)
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
20.00 грн.
Поворотна рама до шафи MGSWA 21U сіра