Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Коліно для труби D25 мм.

Артикул: ZK25
Виробники Не вказано
9.45 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
ADLCMS(FW)
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
21.00 грн.
Коліно для труби D16 мм.
Патч-корд армований SC/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
  Плінт що розмикається 8пар, 1000RT, Corning
Поворотна рама до шафи MGSWA 15U сіра.
Патч-корд кат 6A F/UTP  (LSZH), off white, 5m
Кронштейн настінний 300мм
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning