Контактна інформація (044) 576-22-88

Набір кольорових пігтейлів SC / UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy strip, для 8 волокна, (Bl,Or,Gn,Br,Wh,Gr,Rd,Bk)

Артикул: PG-1.5SC(MM)(FW)Е-K8
Виробники FiberWell
748.98 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
SC
Опис

Пігтейл служить для оконечіванія оптичних волокон методом зварювання неоконцованних волокон оптичного кабелю і пігтейлів. Після чого волокно вставляється в адаптер відповідного типу.

Буфер "Easy strip" - спрощена зачистка волокна.

Набір включає 8 кольорових пігтейла.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.