Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Патч-панель під 24 модуля Keystone (slim), 1U із заднім організатором

Артикул: PLKDC-24BKRMZ
Виробники EPNew
1008.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Кількість портів
24
Конструкція
19’’
Тип
Модульна панель KeyStone
Категорія
патч-панель
Опис

Модульна екранована патч-панель 19″ 24 порти KeyStone - одна із складових частин структурованої кабельної системи (СКС), призначена для розключення витої пари з боку точки комутації, наприклад в серверній шафі або комутаційній стійці. Патч-панель виготовлена ​​зі сталі і пофарбована порошковою фарбою. Конструкція передбачає кабельний органайзер для фіксації 24 кабелів витої пари пластиковими стяжками. У комплект входить провід з клемами для підключення заземлення. Для невикористаних портів під модулі передбачені чорні пластикові заглушки з кріпленням формату KeyStone.Задній кабельний організатор можна зняти.

Перевага модульної патч-панелі:

 1. можливість комбінувати екрановані модулі FTP и STP з модулями без екрану UTP;
 2. всі порти промарковані цифрами;
 3. патч-панель з кабельним організатором до якого підводяться кабелі та кріпляться пластиковими стяжками;
 4. можливість підключити заземлення до патч-панелі завдяки виготовленій з оцинкованої сталі кріпильної планки під модулі RJ-45;
 5. зручність розключення витої пари, простота в подальшому масштабуванні мережі;
 6. сервісне обслуговування зазвичай не вимагає демонтажу патч-панелі з направляючих 19″;
 7. можливість комбінації мідних кабельних ліній з оптоволоконними лініями, встановлюючи оптичні адаптери і мідні модулі;
 8. економія при побудові мережі менше 24 портів, модульна патч-панель дає можливість купити потрібну кількість модулів, не переплачуючи за непотрібні порти. 

Характеристики:

 • Конструктив, дюйм: 19″
 • Кількість портів: 24
 • Висота: 1U
 • Організатор кабелю: так
 • Тип кріплення: Keystone
 • Колір: чорний
 • Вага, кг: 0.8
 • Виробник: EPNew Тайвань

Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців з дня продажу. 

Модулі до модульної патч-панелі 19″:

За форм-фактором патч-панелі розрізняються по монтажній ширині (10 і 19 дюймів), наявності кабельного організатора, можливістю підключення заземлення для екранованих модулів RJ-45 і кількістю самих модулів (12, 16, 24, 48). По висоті в юнитах патч-панелі бувають 0.5U, 1U, 2U і 3U. Додатковою відмінністю є кріплення модулів, універсальним прийнято вважати KeyStone, в той же час кожен виробник розробляє свій тип кріплення, наприклад у Corning це LANscape.

Стандартом вважається патч-панель на 24 порти RJ-45, її зручно монтувати, обслуговувати, комутувати. Панель на 48 портів це висока щільність комутації, її складніше монтувати, складніше обслуговувати і комутувати, але вона економить місце в серверній шафі. При побудові мережі до 12 портів без значного розширення в майбутньому можна вибрати панель на 16 портів, це заощадить гроші, позбавить від порожніх отворів, надавши комутації естетичний вигляд.

Щоб отримати якісне з’єднання рекомендується використовувати патч-панелі з заднім кабельним органайзером, це допоможе уникнути вигинів і заломів кабелю і спростити подальше сервісне обслуговування, оскільки кожен кабель закріплений окремо. При відсутності заднього органайзера кабель фіксується на основу панелі один над одним, збираючись в пучок, перетягнутий пластикової стяжкою. Для обслуговування необхідно розкусити всі стяжки і розсунути кабелі, що з великою ймовірністю призведе до появи нових несправностей.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-панель 19" 1U STP 48xRJ-45 Dual IDC type, кат. 5e, Kingda
Патч-панель для 24 модулів, 1U, 19 ", Corning
Патч-панель для 24 модулів LANscape, 1U, 19 ", Corning
Патч-панель 19" 48xRJ-45 UTP, кат. 6, 1U, dual type, Kingda