Контактна інформація (097) 576-22-88 0

LAN-розетки під RJ45

Адаптер 45 x 45 під 1 модуль xs500 FutureCom™ Keystone
Адаптер 45x45 під два модуля xs500 Keystone, Corning
Вставка 50х25 для модуля FutureCom, Corning
Пластина 45х45 на 2 модуля LANscape
CAXCSE-G0201-C011
Пластина 45х45 на 2 модуля LANscape
272.65 грн.
Пластина Ge style на 2 модуля LANScape
Розгалужувач витої пари, UTP, 1х2RJ-45

Особливості розетки для інтернет-кабелю

Розетка для Інтернету використовується для підключення комп'ютерної техніки та різноманітної периферії. Вона оснащується стандартним роз'ємом RJ-45, до якого підключається кручена пара ‒ кабель для передачі інформації.

У побутових та офісних умовах найчастіше використовуються розетки LAN з такими форматами роз'ємів:

 1. Cat.5 ‒ найпростіший різновид роз'єму, де максимальна швидкість передачі даних становить 100 Мбіт/сек.
 2. Cat.5e ‒ вдосконалена модель попереднього варіанта. Можуть підключатися 2 або 4 кручені пари. У першому випадку максимальна пропускна здатність становить 100 Мбіт/сек, а в другому – 1000 Мбіт/сек.
 3. Cat.6 – використовуються для побудови мереж формату Fast та Gigabit Ethernet. Пропускна спроможність до 1000 Мбіт/сек.
 4. Cat.6a - модель з тими ж характеристиками, що і Cat.6. Єдина суттєва відмінність, це той самий показник пропускної спроможності ‒ до 10 Гбіт/сек.

Як вибрати мережну розетку

Вибрати розетку RJ-45 не так просто, як здається з першого погляду. Адже звертати увагу слід не лише на формат роз'єму, а й на низку додаткових характеристик та факторів. До них слід зарахувати:

 • тип кріплення;
 • спосіб заземлення;
 • кількість роз'ємів;
 • форму;
 • ступінь захисту.

Тип кріплення

Спосіб фіксації розетки для Інтернету може відрізнятися. Усього можна виділити 3 основних типи:

 1. Настінне кріплення. Конструкція нагадує звичайні розетки. Це спеціальні накладки на стіну, які можна просто замінити. Жодних будівельних робіт для цього не потрібно.
 2. Вбудоване кріплення. Розетка RJ-45 може бути вмонтована в стіни ще на етапі будівництва та ремонту. Слід ретельно продумати їхнє розміщення, оскільки замінити без зняття оздоблювального матеріалу зі стіни не вийде.

LAN-розетка також існує у переносному варіанті. Це звичайні подовжувачі, але з RJ-45 роз'ємом.

Заземлення

Заземлення дозволяє захистити електроустаткування від перевантажень та уникнути несподіваних збитків.

Кількість роз'ємів

Інтернет-розетка з двома роз'ємами є одним із найпопулярніших варіантів. Однак бувають одинарні, потрійні, четверні моделі тощо. Цей показник підбирається залежно від кількості пристроїв, які вам потрібно буде підключити в одному приміщенні.

Форма

Зверніть увагу на плагін штекера пристрою, який збираєтеся підключати. Він може бути круглим або пласким. Розетка для крученої пари повинна бути такою ж формою, щоб забезпечити надійну фіксацію кабелю.

Ступінь захисту

Інтернет-розетка може відповідати різним стандартам захисту від зовнішніх факторів: води, пилу, абразивних частинок тощо.

Класифікація за цим параметром виглядає таким чином:

 1. IP22 ‒ захист від крапель води та частинок розміром від 12,5 мм.
 2. IP44 ‒ захист від бризок рідини.
 3. IP56 ‒ захист від сильної запиленості та попадання струменів води.
 4. IP65 ‒ повна водо- та пилозахищеність. Розетка для крученої пари витримує попадання струменя з показником 12,5 літрів за хвилину.

Купити сучасні інтернет-розетки можна на сайті компанії CMS. Тут доступна не тільки низька ціна, але й доставка по Києву та інші міста України.