Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Коробки розподільні

Коробка монтажна в гіпсокартон

Основна функція розподільної коробки

Розподільною коробкою називається невеликий бокс, який призначений для з'єднання електропроводів. З його допомогою можна ефективно та легко підключити проводку до основного кабелю. При цьому бокс оснащений кришкою, що знімається. Завдяки цьому полегшується доступ до виробу з метою ремонту або заміни певних ділянок кабелю.

Використовуючи розподільні коробки, можна значно полегшити процес організації електропроводки. Без цього боксу кожен прилад потрібно було з'єднувати з окремим кабелем. Через це помітно збільшується кількість каналів для укладання, а також псується зовнішній вигляд розведення.

Головною функцією розподільчої коробки є рівномірне розподілення енергії між усіма електроспоживачами. Більш того, можна легко додати до боксу додаткові гілки електроланцюга, якщо це буде потрібно.

Класифікація розподільчих коробок

Вироби поділяються на дві групи в залежності від типу проводки та способу кріплення виробів:

  • Коробка розподільна зовнішня є боксом, який закріплюють на стіні разом з кабель-каналами. Такі вироби для відкритої проводки призначені для встановлення в офісах, а також у різних організаціях та підприємствах. Такі бокси зручні у використанні, тому що дозволяють швидко і легко знайти потрібне місце з'єднання проводів.
  • Внутрішня розподільна коробка призначена для прихованої лінії кабелів. Її встановлюють у порожнинах, отворах чи спеціальних каналах, де вона буде прихована від очей. Коробку розподільну зовнішньої установки приховують під штукатуркою, тому її не видно. Коли всі дроти приєднані, кришку виробу закривають, а потім наносять поверх шар шпаклівки або штукатурки.

Матеріал для розподільних коробок

Розподільні коробки виготовляються з матеріалів, які здатні надійно захистити кабелі від механічних впливів протягом усього експлуатаційного терміну. На цю роль найкраще підходять пластик та метал:

  • Металеві вироби зазвичай роблять із лудженої сталі з антикорозійним покриттям або з алюмінієвого сплаву. Кришка в таких боксах має прокладки, завдяки яким проводка надійно захищена від пилу та газів. На окрему згадку заслуговує хороша вогнестійкість металевих моделей.
  • Коробка пластикова розподільна не така міцна, як металеві вироби. При цьому пластик не схильний до корозії. Завдяки цьому такі моделі можуть тривалий час експлуатуватись у середовищах з високою вологістю.

Коробки розподільні можуть відрізнятися формою. Існують круглі, прямокутні та квадратні варіанти. Розміри також відрізняються та залежать від кількості кабелів, включаючи їх перетин.

Як вибрати розподільну коробку

Вирішивши купити розподільну коробку, звертайте увагу на такі характеристики боксів:

  • Матеріал виготовлення та ступінь герметизації залежить від сфери експлуатації, рівня вологості.
  • Розмір боксу — визначається кількістю кабелів, які потрібно підключити.
  • Геометрична форма — більш місткими є прямокутні та квадратні. Для побутового використання найчастіше застосовують круглі моделі, тому що для них легко підготувати місце: існують спеціальні круглі насадки для перфоратора.

Якщо вам потрібна допомога з вибором боксу, компанія CMS готова надати персональну консультацію. Наші менеджери підберуть відповідні розподільні коробки, які ви зможете замовити за розумною ціною з доставкою до Києва або будь-якого іншого міста України.