Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м

Артикул: 040402R5Z20002M
Виробники Corning
2238.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • Тип роз’єму LC Duplex
  • Накінечник керамічний
  • Полірування UPC
  • Корпус з композитного матеріалу
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCFC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 10м Duplex
400.71 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 10м Duplex
UPC-10FCST(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 10м Duplex
242.22 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
UPC-1STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
290.45 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Simplex
UPC-1FCST(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Simplex
135.79 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
UPC-6FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
277.50 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex
116.92 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
563.14 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2FCFC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
153.55 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
254.93 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex, Slim (2мм)