Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м

Артикул: 040402R5Z20002M
Виробники Corning
1663.75 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • Тип роз’єму LC Duplex
  • Накінечник керамічний
  • Полірування UPC
  • Корпус з композитного матеріалу
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1FCFC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex
79.75 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2.0 м, Duplex
UPC-2STST(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2.0 м, Duplex
189.75 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
81.13 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
190.58 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
177.65 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
81.13 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
147.13 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
162.25 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
74.53 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex
141.35 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
95.43 грн.