Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м

Артикул: F050502T5Z20002M
Виробники Corning
461.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м