Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Оптичний патч-корд SC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 0.5м Duplex чорний

Артикул: UPC-0.5SCFC(MM)D(ON)BK
Виробники CMS
369.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-FC
Довжина
0.5м
Опис

Чорний патч-корд оптичний SC-FC Duplex 0.5 метри використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 3 міліметри. Завдяки чорній LSZH оболонці патчкорд 0.5 метри FC-SC MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.

Волокно: ОМ3 (мультимод)
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 0.5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: чорний
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
366.54 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 4м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex Slim
UPC-20STLC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex Slim
1254.19 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
UPC-20FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
1254.19 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex