Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 15м Duplex

Артикул: UPC-15LCLC(OM4)D(ON)
Виробники CMS
1002.33 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM4) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
15м
Опис

Патч-корд оптичний LC-LC OM4 Duplex 15 метрів використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове волокно OM4 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 3 міліметри.

Волокно Multimode ОМ4 відрізняється від OM3 дальністю передачі. Дальність лінії, залежно від швидкості, більша на 30% - 45%, ніж у ОМ3. Це дозволяє використовувати меншу кількість активного обладнання у разі потреби побудови довгої магістралі.

Завдяки LSZH оболонці патчкорд 15 метрів LC-LC Duplex MM OM4 відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди ОМ4 в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-15LCLC(OM4)D(ON)
Волокно: ОМ4 (мультимод)
Конектор: LC-LC
Полірування: UPC-UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 15
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 10м Duplex
UPC-10LCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 10м Duplex
757.76 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, Panduit
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 2м Duplex
UPC-2SCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 2м Duplex
366.30 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM4) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM-OM4)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM4) 2м Duplex
384.80 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 3м Duplex
UPC-3LCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 3м Duplex
415.51 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 5м Duplex
UPC-5LCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 5м Duplex
513.19 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 1м Duplex
UPC-1SCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 1м Duplex
317.46 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 15м Duplex
UPC-15SCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 15м Duplex
1001.96 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM4) 5м Duplex
UPC-5STST(OM4)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM4) 5м Duplex
550.19 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 3.0 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM4)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 3м Duplex
434.01 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 1.0 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 2м Duplex
UPC-2LCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 2м Duplex
366.67 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 1м Duplex
UPC-1LCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 1м Duplex
317.46 грн.