Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний SC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex

Артикул: UPC-1SCLC(SM)D(ON)
Виробники CMS
217.56 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд SC-LC Duplex 1 метр виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 3 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1 метр LC-SC SM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1SCLC(SM)D(ON)
Волокно: SM (одномод)
Конектор: SC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 1
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5м, Duplex
UPC-5STST(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5м, Duplex
334.11 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Simplex
116.92 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
256.41 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STSC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
254.19 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
167.24 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 100м Duplex
UPC-100FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 100м Duplex
1785.62 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 7м Duplex
UPC-7FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 7м Duplex
351.87 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 5м Simplex
141.34 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 50м Duplex
UPC-50FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 50м Duplex
1003.07 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STLC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
254.19 грн.