Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Модуль LANS LC Duplex MM (OM3/4), з шторками

Артикул: LANS-MOD-AD-B
Виробники Corning
420.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
MM
Тип
LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Модуль LANS 2ХSC SM (одномод), Corning
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00101-C003
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
252.00 грн.
Модуль LANS 2ХSC MM, (OM3/4),Corning
LANS-MOD-E7-B
Модуль LANS 2ХSC MM, (OM3/4),Corning
336.00 грн.
Модуль LANS 1ХFC (SM), Corning
LANS-MOD-11-W (LAXLSM-00101-C014)
Модуль LANS 1ХFC (SM), Corning
336.00 грн.
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00201-C001
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
273.00 грн.
Модуль FutureLink 2ХLC SM (одномод), Corning