Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Адаптер LCQuad, SM, LW

Артикул: LW-LC-13
Виробники LW
96.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Адаптер служить для з’єднання пігтейлу і оптичного патч-корду. LC адаптер (Quad). Призначений для з’єднання дуплексних оптичних шнурів. Корпус адаптера виконаний з пластика різних кольорів: для багатомодових застосувань - з бежевого, для одномодових застосувань - з синього. Кріплення адаптера здійснюється за допомогою  стопора. 

Quad - означає що адаптер розрахований на чотири з’єднання
Місце кріплення аналогічне як і в SC-Duplex. Використовується в оптичних ODF. Корпус синій, втулка керамічна.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер SC/SC  Simplex
LW-SC-01
Адаптер SC/SC Simplex
16.00 грн.
Адаптер ST/ST, SM, Simplex, LW
LW-ST-01
Адаптер ST/ST, SM, Simplex, LW
40.00 грн.
SC Simplex SM адаптер (без вушок) для FMB04
Адаптер SC/SC MM Duplex, LW
LW-SC-08
Адаптер SC/SC MM Duplex, LW
40.00 грн.
Адаптер SC SM Duplex
ADSCSD(FW)
Адаптер SC SM Duplex
40.00 грн.
Адаптер FC SM з D-обр. фланцем
Адаптер SC/SC SM Duplex, LW
LW-SC-07
Адаптер SC/SC SM Duplex, LW
32.00 грн.
Адаптер SC/SC SM Simplex  KeySone, LW, білий
Адаптер LC/LC, OM3 Duplex, aqua LW
Адаптер MPO, KeyUp-KeyUp SC-footprint, з вухами
Адаптер ST/ST, SM, Simplex, KeyStone, LW, білий
Адаптер SC/SC  Simplex
SC/SC(SM)S(DE)
Адаптер SC/SC Simplex
18.50 грн.
Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
FC/FC(APC)(SM)(SO)
Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
79.60 грн.