Контактна інформація (097) 576-22-88

Адаптер SC/SC SM Simplex KeySone, LW, білий

Артикул: LW-KJ93-SC-W
Виробники LW
18.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип
SC-SC
Опис
Ці оптоволоконні рознімання Keystone використовуються для з'єднання двох оптоволоконних кабелів SC для збільшення довжини кабельної траси. 
Оптоволоконні роз'єми Keystone легко вставляються в комутаційні панелі Keystone або настінні панелі зі стандартними отворами, що дозволяє прокладати кабелі крізь стіни та забезпечує зручне підключення до оптоволоконної мережі, що робить їх відмінним рішенням для підведення оптоволокна до будинку та офісу. 

    • Тип роз'єму SC-SC
    • Роз'єм Simplex
    • Тип волокна SM
    • Матеріал центрувальної втулки кераміка
    Відгуки та запитання (0)
    Відгуків про цей товар ще не було.
           
    Рекомендовані товари
    Адаптер ST/ST, SM, Simplex, LW
    LW-ST-01
    Адаптер ST/ST, SM, Simplex, LW
    37.00 грн.
    Адаптер SC SM Duplex
    ADSCSD(FW)
    Адаптер SC SM Duplex
    37.00 грн.
    Адаптер LC Duplex SM
    JALCSD
    Адаптер LC Duplex SM
    216.45 грн.
    Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
    FC/FC(APC)(SM)(SO)
    Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
    73.63 грн.
    Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
    APC-SC/SC(SM)S(DE)
    Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
    37.00 грн.
    Адаптер LC/LC, SM, Duplex, LW
    LW-LC-03
    Адаптер LC/LC, SM, Duplex, LW
    44.40 грн.
    Адаптер ST/ST, SM, Simplex, KeyStone, LW, білий
    Адаптер SC/SC  Simplex
    LW-SC-01
    Адаптер SC/SC Simplex
    18.50 грн.
    Адаптер LC/LC, OM3 Duplex, aqua LW
    Адаптер FC SM з D-обр. фланцем
    Адаптер MPO, KeyUp-KeyUp SC-footprint, з вухами
    Адаптер SC/SC SM Duplex, LW
    LW-SC-07
    Адаптер SC/SC SM Duplex, LW
    37.00 грн.
    Адаптер LCQuad, SM, LW
    LW-LC-13
    Адаптер LCQuad, SM, LW
    88.80 грн.