Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Волоконно-оптичні патч-панелі CMS

Патч-панель 24 портів 12 SCDuplex, пуста
Патч-панель 24 портів 12 SCDuplex, пуста
Патч-панель 24 порти 12 SCDuplex, пуста, CMS
Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста, CMS
Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста, CMS
Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста, CMS
Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста, CMS
Патч-панель 48 портів 24 SCDuplex, пуста, CMS
Патч-панель 48 портів 24 SCDuplex, пуста, CMS
Патч-панель 24 порти 12 SC Duplex, пуста, CMS
Немає в наявності

Типи та застосування оптичних патч-панелей CMS

Оптичні патч-панелі застосовуються повсюдно і для вирішення різних завдань. Їхнім головним призначенням є розміщення зростків оптоволокна, а також комутації та підключення різних оптичних патч-кордів.

Як правило, оптичні патч-панелі CMS оснащені безліччю різних типів адаптерів, кількість яких варіюється від 12 до 24 штук і дозволяє підключити від 12 до 96 оптичних конекторів. Оптоволоконний кабель та його силовий елемент закріплюють в отворі кабельного введення на тильній стороні панелі, завдяки чому забезпечується їх надійне утримання, що не впливає на лінію.

Закінчення оптоволоконного кабелю проводять за допомогою зварювання. Зокрема, до оптоволокна приварюють пігтейли. Їх підключають до спеціальних адаптерів оптичного типу. Безпосередньо всередині патч-панелей мають у своєму розпорядженні сплайс-касети, які забезпечують як укладання кабелів з допустимим радіусом, так і фіксацію спеціальних захисних гільз.

Існує кілька типів оптичних патч-панелей залежно від типу адаптера, для якого вони призначені:

  • ST;
  • FC;
  • SC Simplex;
  • SC Duplex;
  • LC Duplex;
  • LC Quad.

У нашому каталозі ви знайдете різні оптичні патч-панелі CMS, які підійдуть для вирішення різноманітних завдань, пов'язаних із організацією волоконно-оптичних кабелів.

Принципи вибору оптичних патч панелей

Вибираючи оптичну патч-панель CMS, враховуйте кількість волокон в оптичному кабелі, а також кількість обладнання, яке потрібно скомутувати. Виходячи з цього, потрібно особливу увагу звернути на:

  • Кабельні вводи, відповідність їх кількості обладнання, що підключається.
  • Оптичні адаптери та їх особливості. Наприклад, SC Simplex мають 1 конектор, але у них такий же посадковий діаметр, як у LC Duplex з 2 конекторами.

Виробник CMS пропонує не лише якісні та надійні оптичні патч-панелі, а й демократичні оптові ціни на продукцію. Бронюйте товари через онлайн-магазин CMS з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання або потрібна допомога, звертайтесь до наших менеджерів за контактними телефонами. Вони допоможуть вам підібрати оптичні патч-панелі, які найкраще підходять для вирішення майбутніх завдань.