Контактна інформація (097) 576-22-88

Патч-панель фіксована 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl., пуста, каб.вводи для 4xPG13.5+відгиб, 1U, чорна

Артикул: UA-FOPF24SCS-B
Виробники CMS
650.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Кількість адаптерів
24
Тип адаптера
SC Simplex / LC Duplex
Конструкція
Не висувна
Висота
1U
Колір
Чорний
Опис

Чорна оптична патч-панель на 24 порти SC Simplex або LC Duplex призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель з'єднують з пігтейлом, роз'єм якого підключають в SC або LC адаптер, але можливе і прохідне зварювання, коли частина ВО волокон виводитися на лицьову частину панелі, а інша частина зварюється далі до наступної точки комутації. ВО панель виготовлена ​​під серверні шафи і стійки шириною 19", монтажна висота 1U. Зменшена глибина корпусу в 215 мм дозволяє уникнути значного вигину волоконно-оптичного кабелю при установці в шафу з невеликою глибиною, запобігаючи тим самим затухання сигналу при тестуванні рефлектометром або оптичним вимірювачем потужності.

ODF панель CMS на 24 адаптера виготовлена ​​зі сталі 1 мм, що дозволяє витримувати навантаження підведених оптичних кабелів без деформації в 19-ти дюймових направляючих. Корпус пофарбований чорною порошковою фарбою захищаючи його від корозії, що дозволяє виробнику давати розширену гарантію на продукцію. На основі корпусу розташоване універсальне кріплення під сплайс-касету на 12 або 24 з’єднання. Оптична патч-панель вміщує до чотирьох касет по 24 волокна, що відповідає 96-й зварюванням. Патч-панель універсальна і розрахована на установку SM (одномод) і MM (мультимод) адаптерів.

Ключові особливості лінійки FOP:

  • 4 кабельних вводи (2xPG13.5 позаду + 2xPG13.5 збоку) і одне збільшене кабельне введення для кріплення стяжками позаду під плавним кутом;;
  • висічка для фіксації кабелю розташована точно навпроти кабельних вводів;
  • • нова покращена формула фарби (дрібна матова шагрень);
  • • нанесена нумерація портів;
  • • легкий доступ до сплайс касети;

Характеристики:

  • Артикул: UA-FOPF24SCS-B
  • Кількість адаптерів: 24
  • Тип адаптерів: SC Simplex / LC Duplex
  • Монтажна висота: 1U
  • Конструктив, дюйм: 19"
  • Ширина, мм: 485
  • Глибина, мм: 215
  • Висота, мм: 44
  • Товщина металу, мм: 1
  • Колір: чорний, RAL 9005
  • Вага: 0.00
  • Пакунок, см: 
  • Бренд: CMS Україна
  • Гарантійний термін експлуатації - 18 місяців з дня продажу.
  • Продукція має сертифікат відповідності.

Комплектація:

  • Основа - 1 шт
  • Кришка - 1 шт
  • Кріплення - 6 шт

Додаткові комплектуючі:

• Адаптери

• Пігтейли

• Сплайс-касети

• Кабельнівводи

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста, CMS
Патч-панель 24 портів 12 SCDuplex, пуста
Патч-панель 48 портів 24 SCDuplex, пуста, CMS
Патч-панель 24 порти 12 SCDuplex, пуста, CMS