Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Міні-бокс для ВО адаптерів, (120х80х28мм) 4 SC Simplex/ 4 LC Duplex сірий, CMS

Артикул: UA-FOBS4SCS-G
Виробники CMS
269.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Кількість адаптерів
4
Тип адаптера
SC Simplex / LC Duplex
Кількість волокон
8
Виконання
в приміщенні
Опис
Бокс застосовується для встановлення усередині приміщень. Термінал призначений для FTTH додатків як для встановлення на поверсі багатоповерхового будинку, так і для приватних будинків. Бокс може використовуватися для додатків FTTD як абонентська оптична розетка. Також бокс може використовуватись для побудови 4-х волоконного лінка між двома комутаційними шафами.

  • Отвори під відповідні оптичні роз'єми інтегровані в корпус основи боксу. Кабельне введення виконане у вигляді притискної планки з гумовими ущільнювачами. Для фіксації кабелю всередині боксу передбачені спеціальні отвори під стяжки.
  • Для укладання волокон усередині боксу передбачені спеціальні бортики.
  • Для фіксації сплайс-протекторів використовується гумовий тримач, що самоклеїться, 4-х сплайс-протекторів ADT-4SH (надається окремо)
  • Бокс може розмістити як механічні з'єднання, так і зварні. Бокс може бути оснащений роз'ємами SC, LC, ST, FC.
  • Бокс пропонується у двох кольорах - чорний та сірий.
  • Матеріал: сталь
  • Габарити: (120х80х28) мм
  • Вага: 268гр
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари