Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Інструмент для роботи з мідним кабелем

Інструменти для роботи з витою парою

Під час роботи з мережевим обладнанням та кабельними системами необхідно використовувати спеціальні інструменти. Вони потрібні як на етапі організації структурованої кабельної системи, так і в процесі перевірки якості сигналу на лінії. Інструменти для роботи з крученою парою представлені безліччю різновидів, кожен з яких має свої особливості, сферу застосування та призначення.

Майже завжди інструменти купують для багаторазового використання. Стрипери, крімпери, тестери та інші пристрої будуть часто використовуватися, тому що потреба в обробці проводів та їх перевірці виникає регулярно.

Щоб інструмент для кабелю мав тривалий термін служби та легко справляється зі своїми завданнями, потрібно вибирати якісні та надійні пристрої. Заощаджувати на інструментах для крученої пари не можна, тому що це може призвести до небажаних наслідків. Наприклад, монтаж кабелів буде виконуватись з помилками, а під час перевірки якості сигналу можуть відображатися неправильні показники.

Якщо вам потрібен певний інструмент для крученої пари, ви можете купити його у нас. Компанія CMS спеціалізується на дистрибуції мережевого обладнання, яке ви можете замовити з доставкою до будь-якого населеного пункту України.

Різновиди інструменту для роботи з витою парою

Існує безліч інструментів для крученої пари. Найбільш поширеними можна назвати такі:

  • Стріппер. Є одним із найпростіших пристроїв для роботи з проводами. Він призначений для акуратного зняття ізоляції з частини кабелю. Деякі інструменти можуть одночасно прибирати зовнішній шар, розрізати провід та скручувати багатожильні кабелі.
  • Крімпер. Такий інструмент для обтиску крученої пари дозволяє кріпити конектори на відрізки дроту. Використовувати кліщі дуже просто: зачищений кінець кабелю вставляють безпосередньо в конектор RJ-45, а потім обидва елементи розміщують у гніздо кримпера. Кліщі затискають до легкого клацання, яке сигналізує, що провід був успішно опресований.
  • Тестер. Так називаються важливі інструменти для мережного кабелю, тому що з їх допомогою можна виявити розриви, короткі замикання та інші неполадки. Цей пристрій дозволяє легко та швидко провести діагностику проводів, завдяки чому ви зможете вчасно усунути несправності.
  • Кросувальні ножі. Призначені для підключення дротів у патч-панелі, розетки, кроси та стельові панелі з ножами типу Krone або 110 тип.

Переваги використання професійного інструменту

Інструменти для роботи з кабелем мають багато сильних сторін:

  • Простота експлуатації — використовувати спеціальні пристрої простіше, ніж різати, скручувати та підключати дроти вручну. Ви заощаджуєте час, сили та мінімізуєте ймовірність помилки.
  • Надійність — якісні інструменти відрізняються тривалим терміном служби, протягом якого вони справно виконуватимуть свої завдання.
  • Безпека — всі пристрої мають прогумоване покриття на рукоятці, що забезпечує захист від випадкового удару електричним струмом.
  • Зручність — інструменти мають невелику вагу та ергономічну конструкцію, тому ними легко та зручно користуватися у найрізноманітніших умовах.

Якщо вам знадобилися інструменти для крученої пари, ви зможете придбати їх у нас з доставкою до Києва та інших міст. З додатковими питаннями звертайтесь до наших працівників. Використовуйте для цього контактні телефони CMS.