Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Рамки полярна білизна, глянцеві(матові) S.1

Артикул: 101X 89 89(101X 99 09)
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Рамка

Виконання:                                                                                       Артикул №

пластик, колір: полярна білизна, глянсовий, одинарний  -1011 89 89
пластик, колір: полярна білизна, глянсовий, 2-місне        -1012 89 89
пластик, колір: полярна білизна, глянсовий, 3-місне        -1013 89 89
пластик, колір: полярна білизна, глянсовий, 4-місне        -1014 89 89
пластик, колір: полярна білизна, глянсовий, 5-місцеве    -1015 89 89

пластик, колір: полярна білизна, матовий, одинарний     -1011 99 09
пластик, колір: полярна білизна, матовий, 2-місне           -1012 99 09
пластик, колір: полярна білизна, матовий, 3-місне           -1013 99 09
пластик, колір: полярна білизна, матовий, 4-місне           -1014 99 09
пластик, колір: полярна білизна, матовий, 5-місцеве       -1015 99 09

для вертикального і горизонтального монтажу

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Армований патчкабель одномодовий, дуплексний
Немає в наявності
Berker S1 Роз’єм для підключення стереодинамиків
Немає в наявності
Муфта термоусаджуєма SCX 43/8-300 (30 ... 50 пар)
Немає в наявності
Інструмент для забивання контактів, аналог Krone
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-BQ(BN)H 12E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності
Berker S Центральна панель з вирізом TAE
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х500х743 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Berker S1 Розетка (HDMI) , для мультимедійних засобів.
Немає в наявності