Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Berker S1 Центральна панель з 2 пилозахисними заслінками

Артикул: 1181 XX XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Опис

Для опорних пластин з кольоровими 2-місцевими вставками 4541

Виконання                                                   Арт. №

колір: білий, глянсовий                         -1181 89 82
колір: полярна білизна, глянсовий    -1181 89 89
колір: полярна білизна, матовий       -1181 19 09
колір: антрацитний, матовий              -1181 16 06
колір: алюмінієвий, матовий лак       -1181 14 04

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд кат. 6A, 24AWG, RJ45-RJ45, сірий, 1 м, U/UTP, LSZH, Corning
Немає в наявності
Berker S1 Рамки алюмінієвий, матовий S.1
Немає в наявності
Шафа настінна 9U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Адаптер SC SM Duplex
JASCSD
Адаптер SC SM Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Комплект OptiDome ™ 2,  для зняття навантаження
Немає в наявності
Організатор LANS для ОВ патчкордів 19", 1U, сталь, Corning
Немає в наявності
Кронштейн стеля / стіна 200 мм.
Немає в наявності
Розподільна панель, 19 ", 3U, на 180 пар, сіра.
Немає в наявності
Організатор патчкордів 19", 1U, FutureCom™, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, Panduit
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 12G50СС OM2
Немає в наявності
Рамка 2-кратна, біла,
2120-800-1201
Рамка 2-кратна, біла,
0.00 грн.
Немає в наявності